Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostatní postavy

3. 6. 2007

Ackerman

Vedoucí věznice, "skleněné oko", oči z něj dělají fešáka, bez skleněného oka je pouze poloviční fešák  - Hláška: "Drž hubu! To seš Kanárek? Člen nejostřejší jednotky na týhle straně od Pluta? I vanilkovej puding je tvrdší než ty! Tak se začni chovat jako chlap."

Obrazek

Frank Hollister

Kapitán lodi Červený Trpaslík, "kapitán Calimero", původně pekař - dnes člověk s vlastním automatem na cukrovinky v kajutě - hláška: "Já bych ho snad zabil. Degraduju ho, ode dneška bude vydávat tampóny."

Obrazek

Nigel

vězeň, "odpad celýho vesmíru", jeden ze smečky neandrtálců potetovaných pravopisnými chybami - hláška: "Já jsem Nigel a jsem prima!"

Obrazek

Mluvící toustovač 

Talkie Toaster - made in Taiwan, "vopruzák", když nechceš každou hodinu zdlábnout tak čtyři sta toustů, tak začne řádit jako pominutej - hláška: "Smysl mé existence je udělat ti teplý, namazaný, výtečný toast. Když žádný nechceš, moje existence nemá žádný smysl."

Obrazek

Olaf Peterson

zásobovací důstojník, "dánský blb", při kopírování jeho osobnosti na disk nahrávání třikrát zkolabovalo s hláškou "nečlověcí forma života" - hláška: "Já viděl i Titan, já viděl i Juno a znám osm věcí, co zavařit na eňo ňuňo. Vokurky!"

Obrazek

Lucas McClaren 

hlavní psychiatr, "povedený sestřih", po vyšetření Krytona u něj doporučil obnovit tovární nastavení - hláška :"Á, tak je to! Takže jsem byl naživu, zemřel a pak jsem zase začal žít?"

Obrazek

Smrťák

Vězeň, "vyšinutý, má hlavu plnou nesmyslů", myslí si, že když někdo na záchodě spláchne, padá to rovnou na zem - důvod proč tě nenechají jít na záchod, dokud jste na ranveji - hláška : "Jo, jenže tyhle bestie maj jenom malý pracky. Maj houby dosah. Sejmu ho hned. Bác!"

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář